Tutaj jesteœ: Strona glowna » Konsul


tl tr
lside Menu

Nasi partnerzy
Uprawnienia szkół publicznych
Praca w C.E. "Konsul"
rside
bl br


tl tr
lsideCentrum Edukacyjne Konsul Powstało w 2003 roku. Jesteśmy pierwszą niepubliczną placówką oświatową w regionie. Od ponad 12 lat kształcimy młodzież i dorosłych na różnych poziomach edukacyjnych.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz możliwościom rynku pracy. Dzięki corocznym badaniom, ciągle ulepszamy i uzupełniamy naszą ofertę o nowe szkoły, nowe kierunki oraz nowe specjalności. Kształcimy naszych słuchaczy w oparciu o opracowania specjalistów z dziedzin najbardziej konkurencyjnych nie tylko w Polsce, ale i w krajach Unii Europejskiej.

Wszystkie prowadzone przez nas szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych nadane przez Starostę Myśliborskiego na podstawie pozytywnej opinii Kuratorium Oświaty w Szczecinie.


W związku z tym wszystkie szkoły wydają świadectwa państwowe, a nauka w szkołach policealnych kończy się uzyskaniem tytułu technika lub specjalisty.
Naszą ofertę edukacyjną kierujemy przede wszystkim do osób, które poprzez naukę oraz doskonalenie kwalifikacji pragną dostosować swoje umiejętności do potrzeb konkurencyjnego rynku pracy w Unii Europejskiej.
Nasi słuchacze to nie tylko osoby młode, kończące szkoły średnie.To również osoby dorosłe, które rozumieją, że podnosząc swoje kwalifikacje stają się bardziej konkurencyjne oraz zwiększają swoje szanse na rynku pracy.Strategia Centrum Edukacyjnego „Konsul” oparta jest na koncepcji, która zakłada stałe poszukiwanie nowych kierunków, form kształcenia oraz nowych sposobów nauczania. Spełnieniu tego założenia służy nacisk na współpracę tylko z profesjonalną kadrą wykładowców, praca z nowatorskimi programami nauczania zatwierdzonymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Właściwie obrana strategia spowodowała, że Centrum „Konsul” na trwałe wpisało się jako wysokiej jakości placówka edukacyjna na terenie Pomorza Zachodniego.


Misją Centrum Edukacyjnego „Konsul”, dzięki prowadzeniu różnych form działalności edukacyjnej, jest stworzenie odpowiednich warunków oraz zapewnienie osobom uczącym się w naszych szkołach wartościowego oraz wysoce konkurencyjnego poziomu nauczania za przystępną cenę, zgodnie z najnowszymi metodami i wysokim standardem świadczonych usług.


rside
bl br


Dige Polska. Strony Internetowe Szczecin